Deze professionele Fluxon kleurherkenningslamp is ideaal voor het herkennen van kleurverschillen en verfonderbrekingen. De lamp is oplaadbaar en heeft een lichtopbrengst van 700 lumen.
De werklamp is verder voorzien van een sterke magnetische inklapbare steun en een 360 graden draaibare haak om de lamp aan op te hangen.
Specificaties
| Modi | 100 % / 50 % / SOS / Uit |
| Lichtbron | LED |
| Lichtopbrengst | 700 Lm / 400 Lm |
| Kleurweergave-index | ≥95 |
| Accu-spanning | 3.7V/ 4400mAh |
| Type accu | Lithium-ion |
| Looptijd | 7 uur bij 50 % / 3,5 uur bij 100 % |
| Oplader | 5V / 1A / AC-DC |
| Laadtijd | 3.5 uur |
| Laadpoort | USB 5V / 1A |
| IP/IK rating | IP44 / IK07 |
| Materiaal | Aluminium / ABS / Rubberen afdekking |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,4 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 310 mm |
| Verpakkingsbreedte | 70 mm |
| Verpakkingshoogte | 50 mm |
| Gewicht | 0,50 Kg |