Deze Fluxon kleurherkenningslamp is ideaal voor het herkennen van kleurverschillen en verfonderbrekingen. Zo worden krassen, verschil in kleur en lakdefecten in autolak gemakkelijk ontdekt. Met behulp van de zoomfunctie kan de pen geconcentreerd op één punt of zeer breed stralen.
De inspectielamp werkt op 2 AAA batterijen (welke zijn inbegrepen) en heeft een lichtopbrengst van 100 lumen.
Specificaties:
vermogen = 1W kleurherkenning
lichtopbrengst = 100 lumen
2 AAA batterijen (inbegrepen)
CRI (kleurweergave) = 92 Ra
schakelaar = aan / uit
kleur temperatuur = 3000K
gebruikstijd = 2 uur
beschermingsgraad = IP54
materiaal = aluminium
Specificaties
| Lichtbron | LED |
| Modi | AAN / UIT |
| Lichtopbrengst | 100 Lm |
| Looptijd | 2 uur |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| IP-beschermingsklasse | IP54 |
| Kleurweergave-index | ≥92 |
| Type accu | 2x AAA |
| Materiaal | Aluminium |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 0 mm |
| Productbreedte | 0 mm |
| Producthoogte | 0 mm |
| Productgewicht | 0,3 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte | 80 mm |
| Verpakkingshoogte | 30 mm |
| Gewicht | 0,40 Kg |