Deze Mammuth motormontagesteun is geschikt voor het monteren en roteren van uitgebouwde motorblokken.
-
Roterende plaat: 360° draaibaar, te vergrendelen in 6 standen.
- Verstelbare montagearmen: Draaibaar en uitschuifbaar voor verschillende motorblokken.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
| Capaciteit | 450 kg |
| Materiaal wielen | Staal |
| Diameter wielen | ø76 mm |
Productafmetingen:
| Length | 870 mm |
|---|---|
| Width | 770 mm |
| Height | 910 mm |
| Weight | 19,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 880 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 20,00 kg |