Deze Mammuth motorsteun is ontworpen voor het veilig ondersteunen van motorblokken tijdens demontage of onderhoud.
- Verstelbare breedte: Steunenpoten zijn in de breedte verstelbaar.
- Verstelbare hoogte: Met draadspindels verstelbaar tot 320 mm.
- Ketting: Wordt geleverd met een stalen ketting.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
| Capaciteit | 500 kg |
| Verstelbare breedte | 0 - 1500 mm |
| Verstelbare hoogte | 0 - 320 mm |
| Lengte ketting | 820 mm |
Productafmetingen:
| Length | 1.550 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 15,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 1.540 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 16,00 kg |