Inrijwielklem / voorwielklem motorfiets / inrijklem
Deze voorwielklem is zeer geschikt voor uw motorfiets. Door het handige buigmechanisme rijdt u uw motorfiets gemakkelijk in de klem. De motorfiets staat dan direct stevig vast. Met behulp van het haakje zorgt u ervoor dat de motorfiets geen kant op kan.
capaciteit = 300kg
bandenmaat = 16" - 19"
bandenbreedte = 100 tot 140mm
Productafmetingen:
| Length | 740 mm |
|---|---|
| Width | 560 mm |
| Height | 350 mm |
| Weight | 14,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 715 mm |
|---|---|
| Width | 540 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 17,00 kg |