Schaarkrik
- min. hoogte = 130mm
- max. hoogte = 350mm
- capaciteit = 2000kg
- spanning = 12V
- stroomsterkte onbelast = 8amp
Productafmetingen:
| Length | 395 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 5,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 6,50 kg |