Engels wiel
Dit professionele Engels wiel is geschikt om plaatstaal (van bijvoorbeeld auto's / oldtimers, tanks) mee te bewerken.
Deze uitvoering is voorzien van quick release hendel en voetbediening door middel van een wiel. Het onderste wiel kan zijdelings gekanteld worden.
Wordt geleverd inclusief 5 geharde rollen.
- maximale plaatdikte = 1,2mm
- insteek diepte = 1040mm
- 5 brede vormrollen = radius 47mm,55mm,75mm,220mm & plat 1000mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 133,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.920 mm |
|---|---|
| Width | 1.000 mm |
| Height | 270 mm |
| Weight | 176,00 kg |