Optimaliseer je laadproces met deze Soldatech snellader speciaal ontworpen voor de snellaadstandaard accu 3.2Ah. Deze lader is ontworpen om oplaadbare Li-Ion accu's efficiënt op te laden en zorgt voor snel en veilig opladen zodat je apparatuur klaar is voor gebruik.
Specificaties
| Batterij technologie | Lithium-ion |
| Bewaar temperatuur | -10°C to 55°C |
| Relatieve vochtigheid | < 85% |
| Voltage | 220 - 240V |
| Uitgangsspanning | 16.8V |
| Output amperage | 3.2 A |
Productafmetingen:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,36 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 185 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,40 kg |