Flexibele metalen slang / hydrofoor slang
- lengte = 50cm
- aansluitingen = 1" bocht met binnendraad
1" buitendraad
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,45 kg |