Deze Mammuth vrachtwagenkrik tilt zware voertuigen snel en moeiteloos. Geschikt voor werkplaatsen die werken met bedrijfswagens, vrachtwagens of landbouwvoertuigen.
- Pneumatisch: Voor snelle en inspanningsvrije bediening.
- Handvat met 3 posities: Stel het handvat in op 3 verschillende posities.
- Inclusief hoogte-adapters: Wordt geleverd met drie adapters van 60 mm, 100 mm en 140 mm hoog.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
| Hefcapaciteit | 22 ton |
| Hefhoogte min. | 226 mm |
| Hefhoogte max. | 450 mm |
| Platformafmetingen | ø45 mm |
| Lengte bedieningshendel | 1165 mm |
| Materiaal wielen | Staal/polyurethaan |
| Diameter wielen | ø200 mm |
| Werkdruk | 7.5 - 8.5 Bar |
| Luchtverbruik | 200 L/min |
| Luchtaansluiting | 1/4 NPT |
| Oliecapaciteit | 0.490 L |
| Type olie | OKCH68 |
Productafmetingen:
| Length | 800 mm |
|---|---|
| Width | 295 mm |
| Height | 138 mm |
| Weight | 36,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 675 mm |
|---|---|
| Width | 345 mm |
| Height | 250 mm |
| Weight | 39,00 kg |