Ventilator
Geschikt voor MIG-MAG lasapparaat MG200.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,80 kg |
Ventilator
Geschikt voor MIG-MAG lasapparaat MG200.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,8 kg |
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,80 kg |