Brandstofmeter
Betrouwbaar en makkelijk te installeren
- max. werkdruk = 3,5 bar
- 4 getallen subtotalen
- 8 getallen totalen
- subtotalen
- aansluiting = 1''
- nauwkeurigheid = 1%
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 2,00 kg |