Flexibele pijp / uitlaatpijp
- lengte = 50cm
- diameter = 1/2" ( 21mm )
- binnendiameter = 15mm
- flexibele gedeelte = 365mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,33 kg |