Flexibele pijp / uitlaatpijp
- lengte = 50cm
- diameter = 2 1/2" ( 73mm )
- binnendiameter = 65mm
- flexibele gedeelte = 320mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 1,15 kg |