Flexibele pijp / uitlaatpijp
- lengte = 80cm
- diameter = 3" ( 89mm )
- binnendiameter = 80mm
- flexibele gedeelte = 625mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 800 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 2,61 kg |