Pneumatische voetpedaal / voetschakelaar
Deze voetpedaal op lucht is onder andere geschikt om aan te sluiten op motorliften en werkplaatspersen.
1x ingang = 1/4" BSP aansluiting
2x uitgang = 1/4" BSP aansluiting (1x NO en 1x NC)
bevestigingsgaten = 62mm hart op hart
Productafmetingen:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 1,20 kg |