Flexibele pijp / uitlaatpijp
- lengte = 50cm
- diameter = 8" ( 220mm )
- binnenmaat = 204mm
- flexibele gedeelte = 450mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 700 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 12,84 kg |