Werkblad massief hout
afmetingen = 1361 x 463 x 38mm
Dit werkblad is te monteren op minimaal 2 van de volgende onderkasten: GC68L7, GC68L5, GC68D2 en GC68TB.
Ook is dit werkblad onderdeel van werkplaatsmodule 1, 2, 4 en van de brede onderkast GC13L7W, maar is ook los verkrijgbaar.
Productafmetingen:
| Length | 1.360 mm |
|---|---|
| Width | 465 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 16,25 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.420 mm |
|---|---|
| Width | 495 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 18,25 kg |

