Werkblad massief hout
afmetingen = 2041 x 463 x 38mm
Dit werkblad is te monteren op minimaal 2 van de volgende onderkasten: GC68L7, GC68L5, GC68D2 en GC68TB. Tussen de 2 onderkasten kan ruimte worden gelaten voor de verrijdbare onderkast GC68SC.
Ook is dit werkblad onderdeel van werkplaatsmodule 3 en 4, maar is ook los verkrijgbaar.
Productafmetingen:
| Length | 2.040 mm |
|---|---|
| Width | 465 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 24,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 2.100 mm |
|---|---|
| Width | 495 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 26,90 kg |

