Dit RVS werkblad is te monteren op onderkast voor hoek GC01GC.
Ook is dit werkblad onderdeel van werkplaatsmodule 4, maar is ook los verkijgbaar.
afmetingen = 470 x 870 x 570 x 870 x 470 x 36mm (zie maattekening)
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 18,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 920 mm |
|---|---|
| Width | 920 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 19,00 kg |