Dit plastic bakje wordt gebruikt bij de werkplaatsmodules van Bullram.
- afmetingen = 150 x 75 x 40mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,10 kg |