Werkblad massief hout
afmetingen = 680 x 463 x 38mm
Dit werkblad is te monteren op de volgende onderkasten: GC68L7, GC68L5, GC68D2 en GC68TB, maar is ook los verkrijgbaar.
Productafmetingen:
| Length | 680 mm |
|---|---|
| Width | 465 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 8,25 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 740 mm |
|---|---|
| Width | 495 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 9,28 kg |

