Verbindingskabel voor het doorlussen van meerdere GC8WLED lampen. Maakt het mogelijk om tot drie lampen op één adapter (GC8WAD) aan te sluiten.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,10 kg |