Hydrauliek pomp / hydraulische pomp
Deze pomp kan 2 richtingen op draaien dmv het draaien van de polariteit van de elektromotor.
- motor vermogen = 0,8kW
- voltage = 12V DC
- verplaatsing = 0.5 cc/r
- max. druk = 175bar (17,5MPa)
- tankinhoud = 1,4L
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 5,50 kg |