Hydrauliek pomp
- twee richtingen
- motor voltage = 24V DC
- motor vermogen = 0,8kw
- opbrengst = 4 LPM
- druk bereik = 35 - 200bar
- ingestelde druk = 170bar
- tank inhoud = 1,4L
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 8,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 460 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 165 mm |
| Weight | 10,20 kg |