Handpomp
Geschikt voor: kerosine, lichte olie, diesel, bio diesel
Om makkelijk en geleidelijk mee te pompen.
- 90ltr per minuut bij 90 rotaties per minuut
- zuigbuis diameter = 36mm
- zuigbuis lengte = 1m
- slang lengte = 0,8m
- materiaal = aluminium
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 370 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 2,10 kg |