Bilgepomp
Gelijkstroom dompelpomp licht van gewicht en geheel uit kunstof.
Overal toepasbaar waar geen 220 volt aanwezig is zoals bijvoorbeeld campings en pleziervaart
- H.Max = 3 mtr
- Q max = 70 L/min
- 24V / 3.8A
- 50W
- aansluiting = 25 mm
Productafmetingen:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 165 mm |
| Weight | 1,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 175 mm |
| Weight | 1,50 kg |