Dompelpomp
Robuuste dompelpomp met gegalvaniseerde zuigkorf voorzien van open waaier. Zeer geschikt voor zwaardere bedrijfstoepassingen zoals bouw en industrie.
- 370W, 230V
- Q max = 16 m3/uur
- H max = 13m
- aansluiting slang = 2"
- dubbel mechanische sealset
- thermische beveiliging
Productafmetingen:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 435 mm |
| Weight | 15,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 455 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 290 mm |
| Weight | 16,60 kg |