Dompelpomp
Robuuste dompelpomp met gegalvaniseerde zuigkorf voorzien van open waaier. Zeer geschikt voor zwaardere bedrijfstoepassingen zoals bouw en industrie.
- 370W, 230V
- met vlotter
- Q max = 13 m3/uur
- H max = 10m
- aansluiting slang = 2"
- dubbel mechanische sealset
- thermische beveiliging
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 450 mm |
| Weight | 14,00 kg |