Dompelpomp met vlotter
Kunststof dompelpomp uitgevoerd met vlotter die geschikt is voor het verpompen van schoon en licht verontreinigd water. Geschikt voor vijvers zwembaden, tanks, tuin enz.
- kunststof pomphuis
- RVS mechanical seal
- Q max = 3 m3/h
- H max = 6m
- temp max = 40 C
- aansluitingen slang = 1" (3/4"-1/2")
- 100W, 230V
- thermische beveiliging
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 320 mm |
| Weight | 4,10 kg |