Robuuste dompelpomp voorzien van open waaier. Zeer geschikt voor zwaardere bedrijfstoepassingen zoals bouw en industrie.
- 230V, 250W
- Q. max = 11 m3/uur
- H. max = 8.5 mtr
- dubbel mechanische sealset
- thermisch beveiligd
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 275 mm |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Height | 360 mm |
| Weight | 10,00 kg |