Dompelpomp / vuilwaterpomp
Deze dompelpomp is geschikt voor vuil water en heeft een teruggetrokken open waaier (doorlaat max. 50mm)
- 230V, 550W
- Q. max = 20 m3/uur
- H. max = 8 mtr
- aansluiting = 2"
- thermisch beveiligd
Productafmetingen:
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 420 mm |
| Weight | 18,8 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 440 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 245 mm |
| Weight | 19,50 kg |