Dompelpomp
Deze vuilwater dompelpomp is geschikt voor vuil water en heeft een teruggetrokken open waaier (doorlaat max 50 mm). Pomp is voorzien van een vlotter
-220 volt ,550 watt
-Qmax =20 m3/uur
-H.max = 8 mtr
-size= 2 "
-thermisch beveiligd
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 500 mm |
| Weight | 20,60 kg |