Valkenpower benzine waterpomp 2"
Mobiele benzine-aangedreven waterpomp voor het snel verpompen van grote hoeveelheden water, zonder stroomvoorziening. Geschikt voor bouwplaatsen, landbouw en noodsituaties. Dankzij de krachtige 6,5 pk motor en Stage V-emissienorm combineert deze pomp prestaties met milieuvriendelijkheid.
- 48 m³/u capaciteit voor hoge waterdoorvoer
Geschikt voor het snel leegpompen van vijvers, bouwputten of overstromingen – tot 800 liter per minuut.
- Krachtige benzinemotor
Betrouwbare verbrandingstechniek met handstart – werkt volledig onafhankelijk van netstroom.
- Voldoet aan Stage V emissienorm
Duurzamer en milieuvriendelijker door lage uitstoot – voldoet aan de nieuwste Europese eisen.
- Mobiel en eenvoudig verplaatsbaar
Dankzij het robuuste, compacte frame en lage gewicht overal inzetbaar.
- Compleet geleverd inclusief aansluit koppelingen en filter
Wordt geleverd met 2" slangpilaren, slangklemmen, filter, bougiesleutel en rubberen voetjes.
Specificaties
| Max. vermogen | 3.8 kW |
| Motor model | 168F-2 |
| Inlaat diameter | 50 mm |
| Uitlaat diameter | 50 mm |
| Efficiency | 48% |
| Motortype | 4 takt, één cilinder, OHV |
| Brandstoftype | Benzine |
| Koelsysteem | luchtgeforceerd |
| Cilinderinhoud | 196 ml |
| Ontstekingssysteem | TCI |
| Pomplevering | 30/48 m³/h |
| Pomplift | 26m / 30m |
Productafmetingen:
| Length | 470 mm |
|---|---|
| Width | 370 mm |
| Height | 380 mm |
| Weight | 23,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 490 mm |
|---|---|
| Width | 390 mm |
| Height | 420 mm |
| Weight | 25,00 kg |