Specificaties
| Binnen diameter slang | 6 mm |
| Aansluiting | 1/4" BSP swivel and fixed |
| Barstdruk | 827 Bar |
| Werkdruk max. | 206 Bar |
| Veiligheidsfactor | 4:1 |
| Bescherming | Polyester |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte slang | 30 m |
| Flexibel tot | 100°C |
Productafmetingen:
| Length | 3.000 mm |
|---|---|
| Width | 16 mm |
| Height | 16 mm |
| Weight | 6,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 335 mm |
| Height | 335 mm |
| Weight | 6,00 kg |