Zuig- en persslang
Light duty PVC zuigslang met kunststof spiraal
Geschikt voor onder andere industrie en tuinbouw
Kleur: licht groen
1 -1/4 ''
I.D. x O.D. = 32 x 40mm
werkdruk = 8bar
Prijs per meter
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,30 kg |