Zuig- en persslang
Light duty PVC zuigslang met kunststof spiraal
Geschikt voor onder andere industrie en tuinbouw
Kleur: licht groen
2''
I.D. x O.D. = 50 x 58mm
werkdruk = 8bar
Prijs per meter
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 3,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.000 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,50 kg |