[IGC125B3] Haakse slijper 125mm 1x 8.0Ah accu + oplader
Gereedschap / Accu gereedschap / Accu slijpgereedschap Merk: Fluxon Fluxon
Productcode: IGC125B3
EAN: 8720028142651
Beschikbaarheid: Uitverkocht
Naar verwachting weer op voorraad: 1 - 3 weken
  • Type accu
  • Accu-spanning
  • Motortype
  • Quick connect beschermkap
  • 125 mm opname
  • Overload protection
  • Direct stop functie
De FLUXON 18V haakse slijper is een betrouwbaar en krachtig gereedschap voor slijpen, doorslijpen en polijsten. Dankzij de borstelloze motor en overbelastingsbeveiliging levert de slijper consistente prestaties zonder oververhitting.
  • Duurzame metalen beschermkap die eenvoudig en snel te verstellen is zonder gereedschap.
  • Met standaard 125 mm slijp- en doorslijpschijven geschikt voor een breed scala aan taken, van slijpen tot doorslijpen.
  • 1x Schijfwisselsleutel
  • 1x Accu 18V 8.0Ah Li-Ion
  • 1x Acculader 220V 2.3A
  • Handleiding.
Specificaties
Voltage 18V
Onbelast toerental RPM 3500 / 5000 / 6500/ 8000/ 9000/ 10000
Disc grootte 125mm
Aantal snelheden 6
Vermogen 1000 W
Stroom 40A
Oplader 230V / 2.3A
Type accu Lithium-ion
Accu-spanning 18V / 8.0Ah
Motortype Borstelloos
Productafmetingen:
Length 340 mm
Width 150 mm
Height 105 mm
Weight 2,95 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 430 mm
Width 125 mm
Height 340 mm