De persbek M54 van Fluxon, voor het persen met rvs en koper leiding. Deze persbek is gemaakt van gehard staal, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurige prestaties.
Specificaties
| Maat | 54mm |
| Contourcode | M |
| Materiaal | Staal |
Productafmetingen:
| Length | 113 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 1,55 kg |