Tankadapter / vuladapter
Geschikt voor koudemiddel R134a 12kg flessen.
21,8 x 14mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,05 kg |
Tankadapter / vuladapter
Geschikt voor koudemiddel R134a 12kg flessen.
21,8 x 14mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,05 kg |