Klepslijper met boorkop bevestiging
- vergemakkelijkt het inbrengen van kleppen
- automatische verandering van richting
- voor gebruik met fijne schuurpasta
- met schacht van 8mm
- min. werksnelheid = 1000tpm
- max. werksnelheid = 1250tpm
- 4 zuignappen = 20, 30, 35 en 45mm
- 8mm as voor het bevestigen van de zuignappen
Productafmetingen:
| Length | 129 mm |
|---|---|
| Width | 72 mm |
| Height | 72 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 135 mm |
|---|---|
| Width | 90 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0,30 kg |