Schroefdraad reparatieset
Ideaal voor het repareren van ernstig beschadigde schroefdraad van carterplugs.
De set is geschikt voor de volgende automerken: Audi, BMW, Citroën, Mercedes-Benz, Ford, Fiat, Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugoet, Porsche, Renault, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Volvo en VW.
Inhoud:
- 4x draadtap = M13 x 1,5 - M15 x 1,5 - M17 x 1,5 - M20 x 1,5
- 5x carterplug M13 x 1,5 10 afdichtringen
- 5x carterplug M15 x 1,5 10 afdichtringen
- 5x carterplug M17 x 1,5 10 afdichtringen
- 5x carterplug M20 x 1,5 10 afdichtringen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 1,64 kg |