Uitlaatveerspanner / uitlaat veer spanner
Geschikt voor het verwijderen en vervangen van stalen uitklaatklemmen van Audi, Seat, Skoda en VW voertuigen.
Productafmetingen:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,41 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,44 kg |