Plastic borgmoeren assortiment / auto clips assortiment
Inhoud:
- 30x moer clip voor Mitsubishi
- 20x moer clip voor Toyota
- 30x moer clip voor Toyota en Nissan
- 40x moer clip voor Mazda en Nissan
- 25x schroef pakkingring voor Mitsubishi
- 40x moer clip voor Ford
- 30x moer clip voor Toyota en Nissan
- 40x koplamp moer voor Volkswagen en GM
- 20x schroef pakkingring voor Toyota
- 25x verbindingsclip voor Mercedes
- 25x schroef clip voor Renault
- 25x schroef pakkingring voor Fiat
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,46 kg |