Bullram bankschroefbekken met groevenprofiel voor extra grip op het werkstuk. Voorzien van montagegaten ø7 mm met een hart-op-hart afstand van 102 mm voor bevestiging op de bankschroef.
Geschikt voor BV150, bankschroef 150 mm.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
| Montagegaten | ø7 mm |
| Hartafstand | 102 mm |
Productafmetingen:
| Length | 168 mm |
|---|---|
| Width | 12 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 0,69 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,73 kg |