Doppendoos
-16 = dop 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22mm
-3 = lange dop 10, 13, 17mm
-2 = bougiedop 16, 21mm
-2 = verlengstuk 75, 150mm
-1 = kniestuk
-1 = t-schuifgreep
-1 = ratel
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 320 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 2,96 kg |