Teflondoppen set
Sterke doppen met een beschermhoes. De beschermhoes zorgt ervoor dat velgen niet beschadigen.
- aantal doppen = 3
- aansluiting = 1/2"
- maten = 17, 19, 21mm
- materiaal = Cr-Mo staal
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,87 kg |