Impact doppenset torx
- 8x torx dop = t30, t40, t45, t50, t55, t60, t70, t80
- aansluiting = 1/2"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 255 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,18 kg |