Doppenset impact / krachtdoppenset
- aantal doppen = 13
- aansluiting = 1/2"
- maten = 1-1/4", 1-1/8", 1-1/16", 1", 15/16", 7/8", 13/16", 3/4", 11/16", 5/8", 9/16", 1/2", 7/16"
- materiaal = Cr-Mo
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 505 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 4,12 kg |