Gereedschapswagen met 8 lades
Individuele ladevergrendeling
Eerste lade
- 910020 = 8dlg star-schroevendraaierset
- 910021 = 8dlg schroevendraaierset
- 910009 = 8dlg schroevendraaierset
- 910008 = 52dlg star assortiment
Tweede lade
- 910001 = 62dlg 1/4" doppendoos
- 910003 = 24dlg 3/8" doppendoos
- 910005 = 5dlg 1/2" dopsleuteltoebehorenset
- 910006 = 21dlg 1/2" doppen los
Derde lade
- 910010 = 16dlg steek-ringsleutelset
- 910011 = 11dlg steeksleutelset
- 910012 = 8dlg ringsleutelset
- 910018 = 7dlg kniesleutelset
Vierde lade
- 910022 = 8dlg open ringsleutelset
- 910013 = 2dlg tangenset grip waterpomptang
- 910014 = 3dlg tangenset zijknip punt combinatietang
- 910017 = 4dlg borgtangenset
Vijfde lade
- 910015 = 5dlg hamer en beitelset
- 910019 = 13dlg beitelset
- 910016 = 3dlg snijgereedschapset
- 910031 = 7dlg meetgereedschapset
Zesde lade
- 920024 = 9dlg doppenset met t-handel
- 920025 = 9dlg t-grip inbussleutelset
Lades zeven en acht zijn leeg
Productafmetingen:
| Length | 830 mm |
|---|---|
| Width | 460 mm |
| Height | 1.000 mm |
| Weight | 85,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 800 mm |
|---|---|
| Width | 530 mm |
| Height | 1.160 mm |
| Weight | 94,00 kg |